Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYRBÅT, 1960/70-tal, med motor, skrov i trä, delvis bemålad, detljer i mässing, höjd ca 35, längd 120 cm,
Ej komplett, skador, slitage, lösa delar, funktionen garanteras ej
790997
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här