Miniatyrbåt

Miniatyrbåt
Miniatyrbåt
Miniatyrbåt
Miniatyrbåt
Miniatyrbåt
Miniatyrbåt
Miniatyrbåt
Miniatyrbåt
Miniatyrbåt
Miniatyrbåt

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRBÅT, 1960/70-tal, med motor, skrov i trä, delvis bemålad, detljer i mässing, höjd ca 35, längd 120 cm,

Ej komplett, skador, slitage, lösa delar, funktionen garanteras ej

790997

2020-07-07