Anders Pehrson "Knubbling" Ateljé Lyktan
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS PEHRSON, "Knubbling", Ateljé Lyktan, Åhus, bordslampa, stoomme i lackerad metall, skärm i akryl, etikettmärkt, diameter 40 cm
Några färgrepor på stomme, raster med smärre lagning, ej funktionstestad
790998
2020-08-16