Anders Pehrson "Knubbling" Ateljé Lyktan

Anders Pehrson
Anders Pehrson
Anders Pehrson
Anders Pehrson
Anders Pehrson
Anders Pehrson

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS PEHRSON, "Knubbling", Ateljé Lyktan, Åhus, bordslampa, stoomme i lackerad metall, skärm i akryl, etikettmärkt, diameter 40 cm

Några färgrepor på stomme, raster med smärre lagning, ej funktionstestad

790998

2020-08-16