Edition Ete Omega Genève Armbandsur 1970-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA GENÈVE, armbandsur, 1970-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med Omega, senare halvstel rem i stål ej original, ref nr. 1360102, verk nr. 38632472, kaliber 1030, diam ca 36 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

790999

2020-07-26