Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, jugend, tidigt 1900-tal, 3 lådor, vitmålad, handtag och nyckelplåtar i mässing, nyckel finns, höjd ca 86 samt 93x56 cm

Omfattande slitage, stötmärken och repor

791000

2020-07-07