Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KARL ERIK BILLESTRÖM (1920-2007): liggande modell, olja på duk, signerad samt daterad Billeströ, ca 72 x 60 cm
Smärre åldersrelaterat slitage
791002
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här