Karl Erik Billeström oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KARL ERIK BILLESTRÖM (1920-2007): liggande modell, olja på duk, signerad samt daterad Billeströ, ca 72 x 60 cm

Smärre åldersrelaterat slitage

791002

2020-07-08