672 - Verandamöbler bambu

672 - Verandamöbler bambu
672 - Verandamöbler bambu
672 - Verandamöbler bambu
672 - Verandamöbler bambu
672 - Verandamöbler bambu
672 - Verandamöbler bambu

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SOFFA och SOFFBORD, bambu, lösa plymåer med textilklädsel, bordet med skiva i vattrat glas, omkring 1900-talets mitt, soffans längd ca 130, sitthöjd 35 cm, bord höjd ca 58, 102 x 65 cm

Bruksslitage, smärre skador

791017

2020-08-21