1613 - Kaffegods och assietter

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEGODS och assietter, ca 65 + 100 delar, vitt porslin, olika modeller med ingen eller enkel dekor, 1900-tal

Nagg och sprickor kan förekomma

791022

2020-08-23