1614 - Skulptur Bullmamman

1614 - Skulptur Bullmamman
1614 - Skulptur Bullmamman
1614 - Skulptur Bullmamman
1614 - Skulptur Bullmamman
1614 - Skulptur Bullmamman
1614 - Skulptur Bullmamman

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

LENA HÅKANSSON, skulptur Bullmamman, signerad och daterad Lena Håkansson 2003, bemålat gips, höjd ca 42 cm

Nagg, färgbortfall

791023

2020-08-23