1615 - Skulpturer

1615 - Skulpturer
1615 - Skulpturer
1615 - Skulpturer
1615 - Skulpturer
1615 - Skulpturer
1615 - Skulpturer
1615 - Skulpturer
1615 - Skulpturer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTURER, 9 delar, gips, terracotta, trä, stengods, 1800-/1900-tal, höjder ca 14 - 52 cm

Nagg, avslag och skador

791024

2020-08-23