1093 - Ljusstakar smide

1093 - Ljusstakar smide
1093 - Ljusstakar smide
1093 - Ljusstakar smide
1093 - Ljusstakar smide
1093 - Ljusstakar smide
1093 - Ljusstakar smide

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st, svärtat smide, traditionella modeller med ursprung i 1700-talet, för 2 respektive 3 ljus, 1900-tal, höjder 27 respektive 60 cm

Bruksspår

791026

2020-08-22