Charles & Ray Eames 6 "Eames Plastic Side Chair"

Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6
Charles & Ray Eames 6

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHARLES & RAY EAMES, 6 st, "Eames Plastic Side Chair DSR", stolar, Vitra, kromade benställningar, sitsar i orange/röd polypropylen, stämplade undertill, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, repor, märken, skador på plasten, 4 ställfötter saknas

791036

2020-07-08