Chiffonje

Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-talets mitt, nertill med 3 lådor, övre del med ett stort antal mindre lådor, fanér i björk, nyckelplåtar i brons samt ben och knoppar i samma material, nycklar finns, höjd ca 123 samt 93x51 cm

Saknas några knoppar, bruks och åldesrelaterat slitage

791044

2020-07-07