Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

POTTSKÅP, gustavianskt, skåp samt 1 låda, fanér i mahogny, lister, knopp samt nyckelbricka i mässing, bronserade kannelyrer, nyckel saknas, höjd ca 75, samt 45x29 cm

Krackelerad ytbehandling, fläckar, repor, bruks och åldersrelaterat slitage

791045

2020-07-08