Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, tidigt 1900-tal, 5 hyllplan, fanérad i mahogny, nyckel finns, höjd ca 169 samt 88x33 cm

Några fanérsdakor, bruks och åldersrelaterat slitage

791048

2020-07-08