Fåtöljer från Kinnarps

Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Kinnarps, 1900-talets slut, stomme i bok, svart läderklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Bruksslitage

791054

2020-07-11