Bertil Fredholm akvareller 2 st

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL FREDHOLM (född 1941): (2) kompositioner, signerade Fredholm, akvareller, ca 35x26 respektive 34x25 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Ej examinerade ur ramar

791057

2020-07-11