Räknesnurra ett par

Räknesnurra ett par
Räknesnurra ett par
Räknesnurra ett par
Räknesnurra ett par
Räknesnurra ett par
Räknesnurra ett par
Räknesnurra ett par
Räknesnurra ett par

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

RÄKNESNURRA, 1 par, "Speedrite" samt "Todd century protectograph", 1900-talets första hälft, märkt Firma A. Lööv samt AB Garman Clausen Stockholm, höjd ca 20, 27x33 samt 25x18cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Smärre bruksslitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

791059

2020-07-11