Vägglampor 3 st
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGLAMPOR, 3 st, slutet av 1900-talet, plexiglas samt mässing, höjd ca 17, diameter ca 47 cm
Ingår i temaauktionen Bankflytten
Bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej för funktionen
791064
2020-07-11