Vägglampor 3 st

Vägglampor 3 st
Vägglampor 3 st
Vägglampor 3 st
Vägglampor 3 st
Vägglampor 3 st
Vägglampor 3 st

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 3 st, slutet av 1900-talet, plexiglas samt mässing, höjd ca 17, diameter ca 47 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej för funktionen

791064

2020-07-11