Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SIDOBORD, samtida, fot av stål, rund bordsskiva, svartlackerad, höjd ca 60, diameter 70 cm
Ingår i temaauktiomnen Bankflytten
Bruksslitage, repor, märken och slag
791067
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här