Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SIDOBORD, samtida, fot av stål, rund bordsskiva, svartlackerad, höjd ca 60, diameter 70 cm

Ingår i temaauktiomnen Bankflytten

Bruksslitage, repor, märken och slag

791067

2020-07-11