Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

SIDOBORD, samtida, fot av stål, rund bordsskiva, svartlackerad, höjd ca 60, diameter 70 cm

Ingår i temaauktiomnen Bankflytten

Bruksslitage, repor, märken och slag

791068

2020-07-11