Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
SAM UHRDIN (1886-1964): Porträtt av kvinna, signerad samt daterad 1927, olja på duk, ca 99x80 cm
Krackelyr
791071
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här