Sam Uhrdin oljemålning

Sam Uhrdin oljemålning
Sam Uhrdin oljemålning
Sam Uhrdin oljemålning
Sam Uhrdin oljemålning
Sam Uhrdin oljemålning
Sam Uhrdin oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

SAM UHRDIN (1886-1964): Porträtt av kvinna, signerad samt daterad 1927, olja på duk, ca 99x80 cm

Krackelyr

791071

2020-07-08