Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inpackad bil, signerad samt numrerad 123/150, litografi, ca 59X86 cm

791073

2020-07-08