Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGUR, sengustavianskt, Dahlgren, Trollhättan, målad urtavla, skuren och förgylld dekor, pendel finns, höjd ca 84, största bredd 48 cm

Funktionen garanteras ej, nagg, bruks och ålderrselaterat slitage, yttre dekor sitter något löst

791076

2020-07-08