Ljuskrona 1900-talets andra hälft

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets andra häft, stomme i mässong, 5 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 56, diameter 45 cm

Lampskärmar med skador

791077

2020-07-10