Silveretuier

Silveretuier
Silveretuier
Silveretuier
Silveretuier
Silveretuier
Silveretuier

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

200 EUR

ETUIER, silver, 9 x 8 cm samt 8,5 x 5 cm, dekorerade med växt- och djurmotiv, vikt totalt ca 162 g.

Bruksslitage, bucklor, ena sargen sönder.

791078

2020-07-08