Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
200 EUR
ETUIER, silver, 9 x 8 cm samt 8,5 x 5 cm, dekorerade med växt- och djurmotiv, vikt totalt ca 162 g.
Bruksslitage, bucklor, ena sargen sönder.
791078
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här