Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Motiv med racerbilar, signerad och daterad 66 samt numrerad 23/100, litografi, ca 27x36 cm

Gulnader

791079

2020-07-08