Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Motiv med racerbilar, signerad och daterad 66 samt numrerad 23/100, litografi, ca 27x36 cm
Gulnader
791079
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här