Piedestaler empirstil 1900-talets första hälft

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets första hälft, empirestil, med marmorskivor, bronserade trästommar, höjder ca 64, 25x25 cm, 60x25 cm

Slitage, märken, något vingliga, lagningar

791083

2020-07-10