Kakformar

Kakformar
Kakformar
Kakformar
Kakformar
Kakformar
Kakformar
Kakformar
Kakformar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAKFORMAR, ca 40 st., 1800-tal, koppar, största mått ca 11 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

791089

2020-07-08