Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, tidigt 1900-tal, jugend, 3 ljuspunkter, kupa och kopp i alabaster, höjd ca 70, diameter 55 cm

Smärre nagg, bruks och åldesdrrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

791091

2020-07-08