Tesamovar

Tesamovar
Tesamovar
Tesamovar
Tesamovar
Tesamovar
Tesamovar
Tesamovar
Tesamovar

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TESAMOVAR, tidigt 1900-tal, koppar med detaljer i trä, höjd ca 43 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

791094

2020-07-08