Gillis Cassel, oljemålning, Kärsön,

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

GILLIS CASSEL (1910-2001), Motiv från Kärsön, signerad samt daterad 1981, olja på duk, ca 37x45 cm

Buckla i duken

791099

2020-07-15