Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
GILLIS CASSEL (1910-2001), Motiv från Kärsön, signerad samt daterad 1981, olja på duk, ca 37x45 cm
Buckla i duken
791099
2020-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här