Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGBORD, furu, 3-delat, 1800-talets första hälft, höjd 75, längd 100 cm, mått totalt utfällt 170 cm
Bruksslitage
791115
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här