Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, furu, 3-delat, 1800-talets första hälft, höjd 75, längd 100 cm, mått totalt utfällt 170 cm

Bruksslitage

791115

2020-07-07