Matbord ek

Matbord ek
Matbord ek
Matbord ek
Matbord ek
Matbord ek
Matbord ek
Matbord ek
Matbord ek

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, omkring 2000, ek, höjd ca 75, 130x89 cm

Klaff saknas, brukslitage, smärre skador

791117

2020-07-06