Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, omkring 2000, ek, höjd ca 75, 130x89 cm
Klaff saknas, brukslitage, smärre skador
791117
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här