Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, rokokostil, bestående av: kaffekanna, sockerskål samt gräddkanna, märkt Svensk kontrollstämpel 830, total vikt ca 1019 g, kaffekannans höjd ca 20 cm

Bruksslitage, smärre repor, märken

791125

2020-07-08