Olle Baertling Ukie

Olle Baertling Ukie
Olle Baertling Ukie
Olle Baertling Ukie
Olle Baertling Ukie

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Ukie, 1965, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 2/22, färgserigrafi, bladstorlek 18,5x29,5 cm, nr 31 i mappen The Angles of Baertling

Oramad

791131

2020-07-08