Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, mässing och glas, mjölkvit kupa, höjd ca 58 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

791135

2020-07-08