Louis Vuitton, Attachéväska

Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska
Louis Vuitton, Attachéväska

Såld för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

LOUIS VUITTON, Paris, attachéväska, 1920-tal, cognacsfärgat skinn, beslag i mässing, etikettmärkt, "Louis Vuitton, Paris 70 Champs-Élysées, 149, New Bond Street, London, mått ca 50x33x14 cm

Nyckel saknas, skadad etikett, slitage invändigt

791138

2020-07-10