Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver samt bakelit, omkring sekelskiftet 1900, Frankrike, stämplade Minerva, Paris, etui medföljer, längd ca 15 cm
Smärre bruksslitage
791140
2020-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här