OSTRONGAFFLAR

OSTRONGAFFLAR
OSTRONGAFFLAR
OSTRONGAFFLAR
OSTRONGAFFLAR
OSTRONGAFFLAR
OSTRONGAFFLAR
OSTRONGAFFLAR
OSTRONGAFFLAR
OSTRONGAFFLAR
OSTRONGAFFLAR
OSTRONGAFFLAR
OSTRONGAFFLAR

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver samt bakelit, omkring sekelskiftet 1900, Frankrike, stämplade Minerva, Paris, etui medföljer, längd ca 15 cm

Smärre bruksslitage

791140

2020-07-10