Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, stämplad Georg Wojidkow och Co, tidigt 1900-tal, mässing samt kupa i mjölkvitt glas, höjd ca 52, kupans diameter 29 cm

Funktionen garanteras ej

791142

2020-07-08