Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, stämplad Georg Wojidkow och Co, tidigt 1900-tal, mässing samt kupa i mjölkvitt glas, höjd ca 52, kupans diameter 29 cm
Zustandsbeschreibung
Funktionen garanteras ej
791142
2020-07-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner