Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LYNN RUSSELL CHADWICK (England, 1914-2003):
The Watcher, 1971, signerad och daterad 71, 67/200, litografi, bladmått ca 76x56 cm,
Oramad
791158
2020-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här