Lynn Chadwick

Lynn Chadwick
Lynn Chadwick

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LYNN RUSSELL CHADWICK (England, 1914-2003):
The Watcher, 1971, signerad och daterad 71, 67/200, litografi, bladmått ca 76x56 cm,

Oramad

791158

2020-08-26