Lennart Nyström

Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Golf II, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 35x25 cm

Smärre ytmärke

791159

2020-08-26