Lennart Nyström

Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Häcksax, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 65x50 cm

791162

2020-08-27