Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
LENNART NYSTRÖM (född 1944): Såg, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 116x89,5 cm
Oramad
791167
2020-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här