Lennart Nyström

Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Skiftnyckel, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 91x72 cm

791168

2020-08-28