Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
LENNART NYSTRÖM (född 1944): Druvklasar, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 72x53 cm
791169
2020-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här