Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LENNART NYSTRÖM (född 1944): (2) Kompositioner, 1 signerad, provtryck, litografier, bladmått ca 62x88 cm vardera
Zustandsbeschreibung
791174
2020-08-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner