Sängbord 1960-tal

Sängbord 1960-tal
Sängbord 1960-tal
Sängbord 1960-tal
Sängbord 1960-tal
Sängbord 1960-tal
Sängbord 1960-tal
Sängbord 1960-tal
Sängbord 1960-tal

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal, fanérade i teak, låda i sargen, höjd ca 52, 47x32 cm

Brukslitage, smärre ytskador

791177

2020-07-06