Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal, fanérade i ek, låda i sargen, höjd ca 53, 47x33 cm
Brukslitage, smärre ytskador
791180
2020-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här