Sängbord 1960-tal

Sängbord 1960-tal
Sängbord 1960-tal
Sängbord 1960-tal
Sängbord 1960-tal
Sängbord 1960-tal
Sängbord 1960-tal
Sängbord 1960-tal
Sängbord 1960-tal

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal, fanérade i ek, låda i sargen, höjd ca 53, 47x33 cm

Brukslitage, smärre ytskador

791180

2020-07-09