Soffbord teak

Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1950/60-tal, teakfanér, höjd ca 55, 125x55 cm

Bruksslitage

791188

2020-07-11