Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1950/60-tal, teakfanér, höjd ca 55, 125x55 cm
Bruksslitage
791188
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här